حمایت از حقوق مشتری

دسته بندی: مقالات
تعداد نظرات : 4

حمایت از حقوق مصرف کننده، قانونی که چندین سال از تصویب شده آن می گذرد، تا چه اندازه در بازار فرش ماشینی رعایت می شود؟ مشتری فرش ایرانی تا چه حد می تواند از حقوق طبیعی خود برخوردار باشد؟

حمایت از حقوق مشتریان، یکی از رسالت های فرش بهشتی است.

مجموعه فرش بهشتی محقق کردن امور مشتریان را یک هدف بلند مدت در نظر گرفته است. در تک تک مراحل تولید تا عرضه فرش به شعب فرش بهشتی و سپس به خانه مشتریان فرش بهشتی در نظر گرفته است.

این تحقق و حمایت از حقوق مشتریان شامل ارائه اطلاعات درست و صادقه در خصوص تولید کالا، استفاده از بهترین مواد اولیه، کنترل کیفی چند مرحله ای، ارائه قیمت شفاف و منصفانه، ارائه گارانتی نامه معتبر، پشتیبانی امور مشتریان، ارائه امکانات و شرایط متنوع فروش … است.

شرکت طراحی، تولیدی و تجاری فرش بهشتی برنده تندیس یکصد واحد مشتری مدار در سال 1401 شد.

تحقق حقوق مشتریان توسط شرکت فرش بهشتی

فرش بهشتی به عنوان یک شرکت طراح و تولید کننده فرش ماشینی، تحقق حقوق مشتریان از مراحل پیش از تولید آغاز می کند. تولید کالا با کیفیت، استفاده از بهترین مواد اولیه، کنترل کیفی چند مرحله ای جزو اقدامات اولیه فرش بهشتی در راستای تحقق امور مشتریان است.

فرش بهشتی، نقش اول کیفیت فرش ایرانی، کیفیت را نشان وفاداری خود به فرش و فرهنگ فرش ایرانی می داند.

حمایت شرکت فرش بهشتی از حقوق مصرف کنندگان

همانطور که شرح داده شد، محقق کردن حقوق مشتریان در شرکت فرش بهشتی از پیش از تولید کالا شروع می شود و در ادامه ضمن تحقق حقوق مشتریان به حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مشتریان فرش بهشتی تبدیل می شود.

از جمله حمایت های فرش بهشتی از مشتریان به عنوان یکی از قدرتمندترین تولید کننده های فرش ماشینی ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. خرید فرش بهشتی به قیمت کارخانه
 2. قیمت گذاری شفاف
 3. فراهم کردن امکان خرید بدون واسطه
 4. ارائه گارانتی نامه معتبر
 5. ارائه هولوگرام اصالت کالا
 6. تاسیس دپارتمان پشتیبانی و امور مشتریان فرش بهشتی
 7. فراهم کردن شرایط خرید اقساطی بدون سود
 8. طراحی جشنواره های فروش فوق العاده
 9. همکاری پلتفرم های ایجاد کننده تهسیلات خرید

خرید فرش بهشتی به قیمت کارخانه

فرش بهشتی پیش از شروع سال 1403، در بازه ی زمانی 5 بهمن تا 5 اسفند شروع به فروش فوق العاده محصولات خود با حداکثر تخفیف و به قیمت کارخانه کرده است. این شرایط خرید نقدی بی نظیر در تمامی شعب فرش بهشتی و فروشگاه آنلاین فرش بهشتی برقرار است. خرید به قیمت کارخانه شامل همه محصولات فرش بهشتی و بدون هیچ استثنایی است. این اقدام مجموعه فرش بهشتی یکی از بزرگترین جشنوراه های فروش با هدف حمایت از مصرف کننده است. خرید به قیمت کارخانه به مصرف کننده کمک می کند کالای با اصالت و گارانتی فرش بهشتی را بدون واسطه و با بیشترین تخفیف ممکن تهیه کنند.

برای خرید فرش بهشتی با قیمت کارخانه کافیست به یکی از شعب یا فروشگاه آنلاین فرش بهشتی مراجعه کنید. فراموش نکنید برای خرید فرش به قیمت کارخانه، فقط تا 5 اسفندماه 1402 فرصت دارید.

قیمت گذاری شفاف فرش بهشتی

فرش بهشتی به عنوان یک مجموعه تولید کننده همواره فرایند قیمت گذاری شفاف داشته است. فرش بهشتی ضمن حفظ شفافیت قیمت و ارائه فرش با قیمت ثابت در تمام شعب و نمایندگی های حضوری و آنلاین خود نظارت مستقیم بر فروش فرش های بهشتی در فروشگاه های دیگر فرش را نیز دارد. شفافیت قیمت و ثبات قیمت فرش بهشتی خیال مصرف کننده را از سلامت قیمت مطمئن می سازد.

شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز از طریق فروشگاه آنلاین فرش بهشتی، از قیمت کلکسیون های متفاوت فرش بهشتی مطلع شوید.

فراهم کردن امکان خرید بدون واسطه

فرش بهشتی، یک نام و چندین نشانی است. مجموعه فرش بهشتی با گسترش شعب حضوری خود در تهران و دو شهر کرج و بابلسر و تاسیس فروشگاه آنلاین فرش بهشتی امکان خرید بی واسطه را از سراسر کشور ممکن کرده است تا متقاضیان خرید فرش بهشتی بتوانند به سادگی امکان خرید بدون واسطه داشته باشند.

ارائه گارانتی نامه معتبر فرش بهشتی

فرش بهشتی به عنوان تولید کننده، کیفیت فرش تولیدی خود را تضمین و گارانتی می کند. فرش بهشتی با گارانتی 5 ساله خود خیال مشتری را از خرید کالا با کیفیت راحت می کند.

برای ثبت گارانتی فرش خود به وبسایت فرش بهشتی به آدرس beheshticarpet.com مراجعه کنید.

ارائه هولوگرام اصالت کالا فرش بهشتی

فرش بهشتی برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو از نام و اعتبار این برند اقدام به طراحی هولوگرام اصالت کالا کرده است. هولوگرام فرش بهشتی مشتری را از بایت خرید فرش اصیل مطمئن می سازد.

تاسیس دپارتمان پشتیبانی، امورمشتریان و باشگاه مشتریان فرش بهشتی

مجموعه فرش بهشتی با تاسیس دپارتمان های پشتیبانی، امورمشتریان و باشگاه مشتریان اقدام به پاسخگویی و مشاوره به مشتریان،  امکان پیگیری خرید، ارائه برخی از خدمات پس از فروش، ارائه شرایط ویژه فرش و تخفیف های  ویژه به مشتریان خود نموده است. رقم زدن تجربه خریدی آسوده و متفاوت مشتریان جز اهداف والا فرش بهشتی است.

با عضویت در باشگاه مشتریان فرش بهشتی، از اخبار جشنواره ها و تخفیف ها زودتر از همه خبردار شوید.

فراهم کردن شرایط خرید اقساطی بدون سود فرش بهشتی

خرید با شرایط اقساطی فرش بهشتی امکانات بی نظیری را برای متقاضیان خرید اقساطی ارائه می کند. شرایط متنوع اقساط فرش بهشتی با شرایط ساده و بی دردسر، بدون نیاز به ضامن امکان خرید اقساطی را برای همگان ساده می کند. متقاضیان خرید اقساطی از فرش بهشتی نه تنها می توانند بدون پیش پرداخت و با شرایط بازپرداخت 5 تا 30 ماهه از فرش بهشتی خرید کنند، بلکه وابسته به شرایط اقساط انتخابی می توانند بین 5 تا 15 % نیز تخفیف بگیرند. خرید اقساطی از فرش بهشتی، به سود مشتری است.

آنلاین، اقساطی فرش بهشتی بخرید. برای ثبت نام در شرایط خرید اقساطی آنلاین فرش بهشتی کلیک کنید.

طراحی جشنواره های فروش فوق العاده

فرش بهشتی در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده همواره جشنواره های فروش فوق العاده، تخفیف های مناسبتی و فصلی طراحی می کند. برخی از این جشنواره ها که تاکنون استقابل زیادی از جانب مشتریان فرش بهشتی داشته اند عبارتند از:

 • کمپین “تا اطلاع ثانوی افزایش قیمت نداریم.”

جشنواره فروش تا اطلاع ثانوی افزایش قیمت نداریم، در سه ماه پایانی سال 1400 آغاز شد.  فرش بهشتی به عنوان یک تولید کننده برای حمایت از حقوق مشتریان در برابر افزایش تورم و قیمت مواد اولیه ایستادگی کرد و پیش از عید اقدام به افزایش دادن قیمت محصولات خود نکرد.

 • کمپین “به قیمت پارسال فرش بخر”

کمپین “به قیمت پارسال فرش بخر” ایستادگی مدیریت و مجموعه فرش بهشتی پس از سال تحویل 1401 بود. مجموعه فرش بهشتی تا پایان خرداد 1401 توانست بدون ریالی افزایش قیمت، فرش بهشتی را با قیمت سال پیش در اختیار متقاضیان خرید قرار دهد.

 • کمپین “حراج جمعه فرش بهشتی”

کمپین حراج جمعه فرش بهشتی که در آبان ماه سال 1402، که به مدت دو هفته با تخفیف 25 درصدی خرید نقدی روی همه کالاها و تخفیف های ویژه 30، 40، 45 و 50% بر روی برخی از فرش ها منتخب اجرا شد و استقبال بسیار گسترده ای از جانب مشتریان فرش بهشتی داشت.

همکاری پلتفرم های ایجاد کننده تسهیلات خرید

مجموعه فرش بهشتی در راستای ایجاد سهولت خرید برای متقاضیان خرید اقساطی بدون چک و بدون نیاز مراجعه به بانک با دو مجموعه ازکی وام و لندو همکاری می کند. مجموعه لندو امکان خرید اقساطی را با سفته و مجموعه ازکی وام امکان خرید اقساطی آنلاین با ارائه تنها یک برگه چک ممکن می کند.

خرید اقساطی از پلتفرم های لندو و ازکی وام به مشتریان فرش بهشتی این امکان را می دهد تا خرید اقساطی آسان، از 20% تخفیف ویژه فرش بهشتی بهرمند شوند.

نظرات شما

 • محمد خلجی 1402.12.11

  خسته نباشید سالهاست همواره از مشتریان فرش بهشتی بودم .از خرید هام راضی هستم. قیمت عادلانه بوده ممکنه بفرمایید ب چه روشی خرید فرش کارانتی ثبت میشه باتشکر

  پاسخ دهید
  • replay
   negar zarinkolah 1402.12.13

   درود بر شما
   آقای خلجی شما بعد از خرید حضوری و یا آنلاین از فرش بهشتی می بایست به لینک زیر مراجعه کرده و ثبت گارانتی فرش خود را انجام دهید.
   زمانیکه از فرش بهشتی خرید می کنید، فرش شما تا 5 سال شامل گارانتی می باشد و می توانید از تمامی خدمات پس از فروش استفاده نمایید.
   https://beheshticarpet.com/guarantee/

   پاسخ دهید
 • حمید کریمی 1403.02.20

  دو ماه پیش سه تخته فرش خردیم بعد از ۲۵روز آوردن تحویل دادن دوتخته از فرشها اختلاف رنگی داشتن بعد از کلی پیگیری بعد از دو هفته اومدن بردن. الان هم دوهفتس که بردن هنوز هیچ جایگزینی برای ما نیاوردن هیچ کس هم پاسخگو نیست

  پاسخ دهید
  • replay
   negar zarinkolah 1403.02.22

   مشتری عزیز، جناب آقای حمید کریمی
   از اینکه تجربه ی خود را با ما به اشتراک گذاشتید از شما متشکریم. همچنین بسیار متاسفیم که باعث ایجاد این تجربه ناخوشایند شدیم. به دلیل بروز تغییراتی در سیستم حمل و نقل فرش بهشتی با هدف رفاه حال بیشتر مشتریان، مدت محدودی امکان ارسال وجود نداشت و تلاش کردیم این موضوع را از طریق پیامک به شما عزیزان اطلاع رسانی کنیم.
   به هر شکل جلب رضایت شما را وظیفه خود دانسته و‌ همچنان برای بهبود خدمات رسانی تلاش خواهیم کرد.

   پاسخ دهید
02141173

نیاز به مشاوره دارید؟