سومین قرعه کشی یکشنبه‌های طلایی فرش بهشتی در 24 بهمن انجام شد

دسته بندی: اخبار
تعداد نظرات : 0

در یکشنبه‌های طلایی فرش بهشتی اتفاقات جالبی رقم می‌خورد به طوریکه هر هفته تک تک اعضای فرش بهشتی شوق رسیدن به این روز را برای دیدن خوشحالی شما عزیزان با دریافت جوایز ویژه دارند.

قرعه کشی 24 بهمن

سومین قرعه کشی بزرگ هفتگی عیدانه فرش بهشتی در تاریخ 24 بهمن ماه با حضور مدیران محترم فرش بهشتی و شخص ناظر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران انجام شد. وجه تمایزی که این قرعه کشی با دو قرعه کشی قبلی داشت، این بود که این هفته طبق جدول زمانی و جوایز تعیین شده برای هر تاریخ، 9 برنده داشتیم.

از بین این تعداد، 7 نفر برنده صورت حساب رایگان شدند و وجه پرداختیشان تا سقف 50 میلیون تومان به آنها بازگردانده شد.

2 نفر هم از بین اسامی خریداران آنلاین و حضوری کل هفته، برنده بن خرید فرش هرکدام به ارزش 5 میلیون تومان شدند. قرعه کشی بعدی در تاریخ 1 اسفند انجام خواهد شد و جوایز آن علاوه بر صورت حساب رایگان، کمک هزینه خرید جهیزیه نیز خواهد بود.

قرعه کشی سوم فرش بهشتی

روند قرعه کشی هر هفته

روند قرعه کشی هر هفته به این صورت است که ابتدا از بین تمامی خریداران فروش حضوری و آنلاین هر روز به صورت جداگانه، برای جایزه صورت حساب رایگان( بازگرداندن کل مبلغ خریدار جهت خرید فرش، تا سقف 50 میلیون تومان) انجام می‌شود. مرحله بعدی قرعه کشی از بین خریداران حضوری و آنلاین کل هفته انجام می‌شود و جایزه هر هفته متفاوت است.

شاید برنده بعدی شما باشید..

برای دیدن اسامی برندگان خوش شانس قرعه کشی هفتگی 24 بهمن ماه اینجا کلیک کنید.

همچنین برای تماشای ویدیو قرعه کشی می‌توانید روی یکشنبه‌های پر جایزه کلیک کنید.

نظرات شما

    02141173

    نیاز به مشاوره دارید؟