شروع همکاری فرش بهشتی با ازکی وام

دسته بندی: اخبار
تعداد نظرات : 0

 مجموعه فرش بهشتی جهت رفاه حال مشتریان و متقاضیان خرید شروع به همکاری با مجموعه ازکی وام کرد. مجموعه ازکی وام امکان دریافت اعتبار خرید از فرش بهشتی را برای متقاضیان خرید فراهم می کند.

شروع همکاری ازکی وام با فرش بهشتی

رسالت مجموعه فرش بهشتی، تولید کالا با کیفیت و رقم زدن تجربه ای لذت بخش و بی دغدغه خرید فرش برای مشتریان عزیز است. فرش بهشتی در راستای تحقق این رسالت همواره در صدد هموار سازی امکان خرید و ارائه روش ها و شرایط متنوع و ساده خرید برای متقاضیان خرید فرش باکیفیت است.

گام جدید مجموعه فرش بهشتی در راستای ارائه روشی بی دردسر به متقاضیان خرید فرش، همکاری با مجموعه از کی وام است.

با ازکی وام خرید فرش بهشتی با وام فوری و بدون ضامن تنها با یک ورق چک امکان پذیر است.

مجموعه از کی وام یک پلتفرم درخواست وام آنلاین است که به متقاضیان درخواست وام این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری به بانک به صورت آنلاین و بدون ضامن بتوانید هر نوع کالایی را خریداری کنید. وام درخواستی متقاضیان بعد از طی کردن مراحل درخواست وام، مبلغ وام به صورت اعتبار خرید به حساب کاربری متقاضی واریز می شود و سپس متقاضی می تواند با جست و جو و انتخاب فروشگاه فرش بهشتی خرید خود را از مجموعه فرش بهشتی با اعتبار موجود حساب کاربری ثبت کند.

مراحل درخواست اعتبار از پلتفرم ازکی وام

برای درخواست اعتبار از ازکی وام کافیست از طریق موتورهای جست و جو عبارت” دریافت وام از ازکی وام” را جست و جو کنید و وارد صفحه azkivam.com  شوید و مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

با مطالعه راهنمای دریافت اعتبار در وبسایت ازکی وام می توانید از جزئیات بیشتر هر مرحله مطلع شوید.

  • مرحله اول: ثبت نام

ثبت نام در وبسایت ازکی وام اولین قدم برای ثبت درخواست وام خرید فرش از فرش بهشتی است. برای ثبت نام باید با یک شماره تلفن همراه فعال که به نام متقاضی باشد را وارد کنید سپس کد تاییدی را که به صورت پیامک به شما می رسد را در کادر خواسته شده وارد کنید تا وارد صفحه ثبت درخواست شوید.

توجه کنید که در این مرحله باید موافقت خود را با قوانین ازکی وام اعلام کنید، پس با تمرکز کامل قوانین را مطالعه کرده و سپس تیک تایید را فعال کنید.

در صفحه ثبت درخواست باید فرم اطلاعات فردی خواسته شده را پر کرده، میزان اعتبار درخواستی را وارد کرده و تعداد اقساط مورد نظر را انتخاب کنید.

  • مرحله دوم: اعتبار سنجی

در این مرحله مجموعه ازکی وام برای اعطای اعتبار به متقاضی باید ابتدا حساب بانکی شما را مورد اعتبار سنجی قرار دهد. برای وارد شدن به مرحله اعتبار سنجی نیازمند وارد کردن یک شماره موبایل به نام خود هستید. در صورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی اعتبار سنجی شما تایید می شود.

  • مرحله سوم: بارگذاری مدارک

در صورت تایید اعتبارسنجی در این مرحله باید تصویر کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی که قرار است به عنوان ضمانت ارائه دهید را به صورت سفید ارسال کنید.

  • مرحله چهارم: تحویل مدارک و امضا قرارداد

مجموعه ازکی وام مدارک شما را بررسی می کند و در صورت تایید از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع رسانی می کند. چکی را که تصویر آن را در مرحله قبل ارسال کرده اید طبق توضیحاتی که به شما ارائه می شود تکمیل کرده و زمان و مکان تحویل مدارک به نماینده ازکی وام را انتخاب کنید تا در اسرع وقت مدارک شما به دست مجموعه ازکی وام برسد.

  • مرحله پنجم: خرید اعتباری

پس از تایید نهایی مدارک اعتبار وام به حساب شما افزایش پیدا می کند. حالا می توانید از طریق صفحه ازکی وام، فروشگاه فرش بهشتی را انتخاب کرده و خرید خود را طبق شرایطی که انتخاب کردید ثبت کنید.

کارشناسان و پشتیبانی ازکی وام هر روز هفته از ساعت 8 صبح لغایت 24 بامداد پاسخگوی سوالات شما هستند.

شماره تماس از کی وام

91007020- 021

 

نظرات شما

    02141173

    نیاز به مشاوره دارید؟