کلکسیون فرش مدرن

1399/08/26

فرش‌های مدرن در گذشته بیشتر با عنوان طرح فانتزی یا ترک شناخته می شدند که از نظر تنوع طرح نیز بسیار محدود بودند و منحصرا در حد چند طرح هندسی خلاصه می شدند. اما در سال‌های اخیر به کمک نیروهای طراح خلاق و صاحب فکر، طراحی فرش های مدرن در گستره وسیع تری انجام می‌گردد. علاوه بر طرح های هندسی و سورئال، طرح های وینتیج نیز این روزها جز طرح های مدرن پرطرفدار محسوب می شوند. فرش بهشتی نیز با همراهی و کمک گروه طراحی هنرمند خود کلکسیون‌های بسیاری را در قالب فرش‌های مدرن عرضه داشته که با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شده است

تصویر شاخص گالری مدرن فرش بهشتی

بسیاری از افراد تمایل دارند به دور از هرگونه تجمل گرایی سبک دکوراسیون خود را، ساده و مدرن بچینند. در همین راستا میل به انتخاب فرش‌هایی با طرح‌های مدرن نیز بسیار زیاد شده است.

در یک مقایسه کوتاه باید گفت که فرش‌های مدرن نسبت به فرش‌های کلاسیک طرح‌های ساده‌تری دارند، به همین دلیل با وسایل بیشتری ست می‌شوند. این فرش‌ها پیامی جز مینیمالیست یا همان ترویج ساده بودن را ندارند، چرا که از طرح‌های کلاسیک و سنتی با سبک و سیاق گذشته دور شده‌‌اند.

اما به طور کلی برای خرید فرش مدرن باید همه زوایای دکوراسیون خود مانند سبک نورپردازی، دکورها و همچنین متراژ فضای خود را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای انتخاب فرش مدرن یا سنتی بگیرید.

ویژگی‌های فرش‌ مدرن

از ویژگی‌های برجسته فرش‌های مدرن می‌توان به رنگ و طرح ساده آنها اشاره کرد. فرش‌های مدرن از نقشه‌ای منظم پیروی نمی‌کنند، بلکه تمامی طرح و نقش‌ها از خطوط در هم ریخته و نامنظم تشکیل شده است که در اوج در هم ریختگی در نهایت به یک نظم واحد می‌رسند.

فرش‌های مدرن نسبت به فرش‌های سنتی ضخامت کمتری دارند و در رنگ‌های متنوع‌تری نسبت به فرش‌های سنتی روانه بازار شده‌اند. فرش‌های مدرن را می‌توانید به راحتی با همه اجزای دکوراسیون داخلی خود هماهنگ کنید و از فضای دلنشین به وجود آمده بی‌نهایت لذت ببرید.

برای دیدن نمونه‌های بیشتر از فرش‌های مدرن می‌توانید از کلکسیون لیلیان، راگا و طوفان دیدن کنید.

02141173

نیاز به مشاوره دارید؟