قرارداد فرش بهشتی با بانک رفاه کارگران

دسته بندی: مقالات
تعداد نظرات : 0

مجموعه فرش بهشتی در آستانه شروع سال 1403، جهت سهولت خرید برای بازنشستگان و مستمری بگیران، همکاری خود را با بانک رفاه کارگران آغاز نموده است. مجموعه بانک رفاه از طریق پلتفرم بتا امکان دریافت اعتبار و خرید اقساطی از فرش بهشتی را برای خانواده های ایرانی فراهم کرده است. در ادامه توضیحاتی از شرایط، ضوابط و نحوه دریافت این اعتبار ارائه می شود. از اقدامات پیش روی فرش بهشتی همکاری با مجموعه بانک رفاه و ایجاد تسهیلات برای بازنشستگان و مستمری بگیران است. خرید اقساطی فرش بهشتی از طریق ثبت نام و ورود به سامانه بتا تحت نظر بانک رفاه کارگران صورت می گیرد. خرید فرش از این سامانه مخصوص بازنشستگان، بدون بهره و بدون نیاز به ضامن است.

آموزش سامانه بتا بانک رفاه کارگران

 معرفی سامانه بتا بانک رفاه

سامانه بتا در واقع سامانه ارائه طرح های اعتباری بانک رفاه است. در حال حاضر تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که حقوق آن ها از طریق بانک رفاه دریافت می کنند می توانند جهت خرید اقساطی فرش بهشتی به آدرس beta.refah-bank.ir  مراجعه کنند و پس از ثبت نام در سامانه بتا خرید خود را انجام دهند. شرایط بازپرداخت نسبت به قیمت کالا و میزان اعتبار هر شخص متفاوت است که ماهانه از حساب بانکی رفاه کسر می شود.

ویژگی ها و امکانات سامانه بتا

  • نمایش آنلاین فروشگاه های طرف قرارداد
  • اعتبار سنجی و احراز هویت به صورت آنلاین
  • مشاهده آنلاین وضعیت خرید، تعداد و مبلغ اقساط، وضعیت پرداختی ها و…

خدمات سامانه بتا

  • خدمات سامانه بـتا بدون جریمه دیرکرد است.
  • نیاز به مراجعه به شعبه بانک نیست و تمامی مراحل از طریق اینترنت قابل انجام است.
  • پرداخت اقساط تسهیلات به صورت خودکار انجام می شود.

آموزش سامانه بتا بانک رفاه و نحوه درخواست اعتبار

برای درخواست اعتبار از سامانه بتا به آدرس اینترنتی beta.refah-bank.ir مراجعه و یا عبارت سامانه بتا را در گوگل جستجو کنید. پس از وارد شدن به صفحه ثبت نام سامانه بتا مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول : (ثبت نام در سامانه بتا)

وارد کردن اطلاعات کارت متقاضی شامل: شماره 16 رقمی کارت، cvv2، تاریخ انقضا، کد امنیتی نمایش داده شده و رمز پویایی که از طریق پیامک دریافت می شود.

مرحله دوم : (تکمیل اطلاعات)

در مرحله دوم اطلاعات تکمیلی از جمله نشانی و شماره تماس محل زندگی و محل کار وارد می شود.

مرحله سوم : (انتخاب طرح)

بعد از تکمیل اطلاعات وارد قسمت انتخاب طرح های اعتباری می شوید. بین طرح ها، طرح الماس رفاه را انتخاب کنید. در این طرح 60 درصد آخرین حقوق واریزی مشتری به عنوان توان بازپرداخت اقساط ماهانه در نظر گرفته می شود.

 مراحل کامل ثبت نام در سامانه بتا بانک و طرح الماس رفاه را در این لینک مشاهده کنید.

مرحله چهارم : (اعتبار سنجی)

در این مرحله وارد بخش اعتبار سنجی می شوید. روی دکمه اعتبار سنجی کلیک کنید تا کنترل و بررسی های لازم صورت پذیرد. در صورت خوش حسابی و نداشتن چک برگشتی اعتبار سنجی شما تایید می شود.

مرحله پنجم : (اختصاص اعتبار)

پس از تکمیل فرایند اعتبار سنجی در صورت تایید مبلغ اعتبار برای شما نمایش داده می شود. درصورت عدم تایید، اعتبار نمایش داده شده صفر است.

مرحله ششم : (انتخاب فروشگاه)

بعد از دریافت اعتبار بر روی دکمه “انتخاب پذیرنده” کلیک کرده و فروشگاه فرش بهشتی را انتخاب کنید.

لیست تمامی مراکز طرف قرار داد با سامانه بتا بانک رفاه را می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

مرحله هفتم : (امضای اجازه نامه )

پس از انتخاب فروشگاه فرش بهشتی صفحه ای با عنوان اجازه نامه نمایش داده می شود. اجازه نامه در واقع تاییدی جهت پرداخت اقساط است. دکمه “تایید و فعال سازی اعتبار ” کسر خودکار اقساط از حساب بانکی را در سامانه فعال می کند.

مرحله هشتم : (مراجعه حضوری)

پس از کامل شدن مراحل اعتبار سنجی و تایید اجازه نامه می توانید با مراجعه به شعب فرش بهشتی و ارائه کارت شناسایی معتبر کالای مدنظر خود را به صورت اقساطی تهیه کنید.

 

شعب فرش بهشتی همه روزه از ساعت 9:30 صبح تا 22 آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

نظرات شما

    02141173

    نیاز به مشاوره دارید؟