هفته چهارم قرعه کشی یکشنبه‌های طلایی در یکم اسفند انجام شد

دسته بندی: اخبار
تعداد نظرات : 0

هفته چهارم قرعه کشی یکشنبه‌های طلایی در یکم اسفند با حضور مدیران محترم فرش بهشتی و شخص ناظر صدا و سیما انجام شد.

قرعه کشی هفته چهارم عیدانه

این هفته 8 برنده داشتیم که از این تعداد، 7 نفر برنده صورت حساب رایگان شدند و وجه پرداختیشان تا سقف 50 میلیون تومان به آنها بازگردانده شد. یک نفر هم از بین اسامی خریداران آنلاین و حضوری کل هفته، برنده خوش شانس کمک هزینه جهیزیه به ارزش 30 میلیون تومان شد.

این قرعه کشی یک ویژگی متمایز داشت و آن هم این بود که شخص خیرخواه برنده کمک هزینه خرید جهیزیه اعلام کرد که این مبلغ را به افراد نیازمند اهدا خواهد کرد. لازم به ذکر است که رقم جوایز در این قرعه کشی نسبت به هفته‌های قبل افزایش چشمگیری داشت که معادل 104 میلیون و 54 هزار تومان بود.

قرعه کشی هفتگی چهارم

روند قرعه کشی هر هفته به این صورت است که ابتدا از بین تمامی خریداران فروش حضوری و آنلاین هر روز به صورت جداگانه، برای جایزه صورت حساب رایگان( بازگرداندن کل مبلغ خریدار جهت خرید فرش، تا سقف 50 میلیون تومان) انجام می‌شود. مرحله بعدی قرعه کشی از بین خریداران حضوری و آنلاین کل هفته انجام می‌شود و جایزه هر هفته متفاوت است.

قرعه کشی بعدی در تاریخ 8 اسفند ماه انجام خواهد شد و جوایز آن علاوه بر صورت حساب رایگان، کمک هزینه سفر خانوادگی به جزیره زیبای کیش به ارزش 15 میلیون تومان خواهد بود.

شاید برنده بعدی شما باشید..

برای دیدن اسامی برندگان خوش شانس قرعه کشی هفتگی یکم اسفند اینجا کلیک کنید.

نظرات شما

    02141173

    نیاز به مشاوره دارید؟